Shop nu alle TASSEN met 10% extra korting gebruik de code TASSEN10 in de winkelwagen

The Indian Maharadja Hair Scrunchie

€ 3,95
Superleuke scrunchie met The Indian Maharadja branding! Deze scrunchie is gemaakt van tricot stof van polyester en spandex.
SKU
10230084
Voeg toe aan verlanglijst
Superleuke scrunchie met The Indian Maharadja branding! Deze scrunchie is gemaakt van tricot stof van polyester en spandex. Ideaal voor als je even geen zin hebt om je haren los te dragen en om je haren stevig vast te zetten tijdens het sporten.
SKU:  10230084
Merk:  Indian Maharadja
Kleur:  Oranje
Schrijf uw eigen review
U plaatst een review over:The Indian Maharadja Hair Scrunchie
Uw waardering
Leuk om toe te voegen

Bij Hockeyhuis draait het om meer dan alleen hockeyproducten. Met ruim 35 jaar kennis en ervaring helpen we spelers, ouders, trainers en verenigingen bij het maken van de juiste keuze. We kijken naar niveau, speelstijl en persoonlijke doelen, zodat het materiaal niet alleen goed voelt, maar ook echt past bij de speler.

Onze klanten waarderen ons om het deskundige en eerlijke advies, de persoonlijke service en de specialistische kennis van de sport. Die goede beoordelingen en het vertrouwen van hockeyers door heel Nederland vormen voor ons iedere dag de bevestiging dat goed advies het verschil maakt.

Hockeyhuis. De hockey-expert van Nederland.